रबिना बादीको आरोप,- मेरो पैसामा पत्रकारले रक्सि र मासु खाएर मोजमस्ती गरे (भिडियो सहित)

काठमाडौं । रविना बादी जो केहि समयअगाडि मिडियामा निकै छाएकी थिइन् । श्रीमानसंगको उनको ब्यक्तिगत सम्बन्धका विषयमा बनाइएका समाचार र भिडियोका कारण उनी युट्युवमा निकै छाएकी थिइन् । केही समय सेलाएको रविनाको मुद्या फेरी एक पटक बाहिर आएको छ । उनले पछिल्लो पटक आफ्नो विरामी छोराको उपचारका लागि पैसा जुटाउन भारतमा गएर किड्नी बेचेर आइन् ।

उनले आफुले सो कुरा बताइरहंदा कतिपयले विश्वास समेत गरेनन् । एउटा महिलाले आफ्नो सन्तानका लागि कतिसम्म त्याग गर्न सक्छन् भन्ने कुराको उदाहरण उनले देखाइन् । तर अहिले फेरी अर्काे मुद्या उनको बाहिर बाहिर आएको छ ।

उनलाई सहयोग जुटाउने भन्दै सहयोग गरेका कतिपय युट्युवमा भिडियो बनाउनेहरुले उनको नाम बेचेर आएको पैसाले आफै मोज गरेको भन्दै फेरी अर्काे मुद्या बाहिर आएको छ । सबैभन्दा पहिला उनलाई मिडियामा ल्याउने एउटा युट्युव च्यानल बिरुद्ध उनले यस्तो आरोप लगाएकी हुन् ।

सो कुरा के हो त हामीले पत्ता लगाउन उनले आरोप लगाएको युट्युवका संचालक र रविनालाईसंगै राखेर कुराकानी गरेका छौं । केहि मिडिया र पत्रकारले आफुलाई सहयोग गर्ने नाममा बेस्सरी ठगेको बताएकी छिन् । जनालय टेलिभिजनका किशोर सुनुवार लगायतलाई यस्तो आरोप लगाएकी हुन् । वास्तविकता के हो त्यो जान्न हेरौं यो भिडियो

संबन्धित


धनकुटा खबर नेटवर्क सर्भिस प्रा. लि.
सूचना विभाग दर्ता नं. : ५४६/०७४-७५
हाम्रो टिम
प्रबन्ध निर्देशक / सम्पादक : विष्णु विक्रम निरौला
सह-सम्पादक : मोहन राई पर्देशी
उप-सम्पादक : नारायण कुमार राई
भिडियो संवाददाता : विदुर खबास
संवाददाता : शर्मिला राई, विकास घिमिरे, करुणा
ग्राफिक्स डिजाइनर : विदुर कुँवर
साहित्य/ लेख : ओम प्रकाश निरौला
राशिफल : ज्यो . पं . सरोज घिमिरे
कानुनी सल्लाहकार : बम बहादुर खत्री

© २०७४ सर्वाधिकार सुरक्षित

Designed byappharoo