धनकुटाको कागतेमा निःशुल्क स्वस्थ्य शिविर

धनकुटा खबर । धनकुटा ३ कागतेमा बृहत निःशुल्क स्वस्थ्य शिविर सम्पन्न भएको छ ।

धनकुटा नगरपालिका वडा नं ३ को आर्थिक सहयोग ,स्पर्श हेल्थ होम,फिजियो थेरापी एण्ड रिह्यावीलिटेशन सेन्टर धनकुटा ७ को प्राविधिक सहयोग तथा समृद्धि युवा क्लब धनकुटा ३ कागतेको आयोजनामा उक्त शिविर सम्पन्न भएको हो ।

शिविरमा विभिन्न रोगका १ सय ९२ जनाको स्वास्थ्य परिक्षण गरि औषधी वितरण गरिएको वडाध्यक्ष विकास घिमिरेले बताउनुभयो । शिविरमा स्पर्श हेल्थ होम,फिजियो थेरापी एण्ड रिह्यावीलिटेशन सेन्टर धनकुटा ७ का डाक्टरहरुले प्यारालाइसिस भएका ,नसा च्यापिएको, हाड जोर्नी तथा बाथका रोगीहरुलाई थेरापी प्रविधिबाट उपचार गरेको सेन्टरका सञ्चालक दिपन श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो ।

शिविरमा उच्च रक्त्तचाप, मधुमेह लगायतका विरामी समेत भेटिएको उहाले जानकारी दिनुभयो । शिविरमा निःशुल्क औषधी वितरण समेत गरिएको छ ।

धनकुटामा लगायत कोशी पहाडी क्षेत्रका प्यारालाइसिस भएका ,नसा च्यापिएको, हाड जोर्नी तथा बाथका रोगीहरुको सहज रुपमा उपचार गर्ने उद्येश्यका साथ सञ्चालनमा आएको यो स्पर्श हेल्थ होम, फिजियो थेरापी एण्ड रिह्यावीलिटेशन सेन्टरले धनकुटाका विभिन्न नगरपालिका तथा गाउपालिकाका बासिन्दालाई निःशुल्क शिविर सञ्चालन गरि सेवा दिने समेत उहाले बताउनुभयो ।धनकुटा खबर नेटवर्क सर्भिस प्रा. लि.
सूचना विभाग दर्ता नं. : ५४६/०७४-७५
हाम्रो टिम
प्रबन्ध निर्देशक / सम्पादक : विष्णु विक्रम निरौला
सह-सम्पादक : मोहन राई पर्देशी
उप-सम्पादक : नारायण कुमार राई
भिडियो संवाददाता : विदुर खबास
संवाददाता : शर्मिला राई, विकास घिमिरे, करुणा
ग्राफिक्स डिजाइनर : विदुर कुँवर
साहित्य/ लेख : ओम प्रकाश निरौला
राशिफल : ज्यो . पं . सरोज घिमिरे
कानुनी सल्लाहकार : बम बहादुर खत्री

© २०७४ सर्वाधिकार सुरक्षित

Designed byappharoo