शहिदको स्मृतीमा धनकुटामा श्रद्धाञ्जलीसभा !

धनकुटा खबर । २०३० साल चैत्र ३ गते विराटनगरमा तत्कालीन राजा सवारी हुदा बम बिस्फोटन गराएको अभियोगमा मृत्यूदण्ड दिईएका शहिद भीम नारायण श्रेष्ठ र कप्तान यज्ञ वहादुर थापाको स्मृतीमा आज धनकुटाको भीम नारायण चौकमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रमको आयोजना गरिएको छ ।

नेपाली कांग्रेस धनकुटाको आयोजना तथा सहिद भीम नारायण श्रेष्ठ स्मृती प्रतिष्ठान र धनकुटा र सहिद स्मृती प्रतिष्ठानको संयोजनमा भएको उक्त श्रद्धाञ्जली कार्यक्रममा सहिद पत्नी लक्ष्मी देवी श्रेष्ठ, सहिद पुत्र मनोज नारायण श्रेष्ठ, प्रदेश नम्वर १ का सांसाद लिला सुब्बा लगायत नेपाली कांग्रेसका नेता तथा कार्यकर्ताहरु र समाजिक क्षेत्रका महानुभावहरुले सहिद भीम नारायण श्रेष्ठको सालिकमा माल्यपर्ण गर्दै सम्मानका साथ श्रद्धाञ्जली अपर्ण गर्नु भएको थियो ।

नेपाली कांग्रेस धनकुटा नगर समितिका सभापती रोशन श्रेष्ठको अध्यक्षतामा भएको श्रद्धाञ्जली कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेस धनकुटका सचिव तथा धनकुटा सहिद स्मृती प्रतिष्ठानका महासचिव विजय सन्तोषी राईले कार्यक्रमको संचालन गर्नुभएको थियो । श्रेष्ठ र थापा लाई २०३५ साल फाल्गुण २६ गते गोली हानी मृत्यु दण्ड दिईएको थियो ।धनकुटा खबर नेटवर्क सर्भिस प्रा. लि.
सूचना विभाग दर्ता नं. : ५४६/०७४-७५
हाम्रो टिम
प्रबन्ध निर्देशक / सम्पादक : विष्णु विक्रम निरौला
सह-सम्पादक : मोहन राई पर्देशी
उप-सम्पादक : नारायण कुमार राई
भिडियो संवाददाता : विदुर खबास
संवाददाता : शर्मिला राई, विकास घिमिरे, करुणा
ग्राफिक्स डिजाइनर : विदुर कुँवर
साहित्य/ लेख : ओम प्रकाश निरौला
राशिफल : ज्यो . पं . सरोज घिमिरे
कानुनी सल्लाहकार : बम बहादुर खत्री

© २०७४ सर्वाधिकार सुरक्षित

Designed byappharoo