आधारभुत कम्यूटर तालिम तथा सुइटर बुनाई तालिम सुरु

धनकुटा । लघु घरेलु तथा उद्योगबाट घरघरमा रोजगार दिगो आत्मनिर्भरता र समृद्धि अर्थतन्त्रको आधार भन्ने नाराका साथ घरेलु तथा साना उद्योग विकास समितीको मुख्य शाखाकार्यलय धनकुटा र नेपाल घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ धनकुटाले आयोजना गरेको ३ महिने वेसिक कम्यूटर तालिम तथा सुइटर बुनाई तालिम आज बाट धनकुटा सदरमुकाममा सुरु भएको छ ।

जिल्ला समन्य समिती धनकुटाका उपसंयोजक बंगला राईले आज एक कार्यक्रमका बिच उत्घाटन गरेकी छन् । उत्घाटन कार्यक्रमा बोल्दै उद्यमीहरु कुशुम राना, दुर्गा अधिकारीले तालिममा सहभागिहरुले सिक्नका लागि मात्र तालिम लाई नलिई उद्यमी बन्छु भन्ने धारणका साथ तालिममा सहभागि हुन सहभागि लाई आग्रहगरेका थिए ।

घरेलु तथा साना उद्योग विकास समितीको मुख्य शाखा कार्यलय धनकुटाका प्रमुख दिपक पौडेलले सिप सिकेर आत्मनिर्भर हुन्छौ भन्ने र सिक्न चाहने लाई सरकारी पक्ष बाट हौसला र सहयोग भई रहेको र आगामी दिनमा समेत सहयोग हुने बताए । प्रमुख अतिथी जिल्ला समन्य समिती धनकुटाका उपसंयोजक बंगला राईले तालिममा सिकेको सीप लाई सबै प्रशिक्षार्थीले व्यावहारमा उतार्न जरुरी रहेको बताईन् ।

नेपाल घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ धनकुटाका अध्यक्ष विजयसन्तोषी राईले सीप सिकेका यूवाहरुले अव कामका लागि बिदेशीनु पर्ने बाध्यताको अन्त गर्न आवश्यक रहेको बताए ।धनकुटा खबर नेटवर्क सर्भिस प्रा. लि.
सूचना विभाग दर्ता नं. : ५४६/०७४-७५
हाम्रो टिम
प्रबन्ध निर्देशक / सम्पादक : विष्णु विक्रम निरौला
सह-सम्पादक : मोहन राई पर्देशी
उप-सम्पादक : नारायण कुमार राई
भिडियो संवाददाता : विदुर खबास
संवाददाता : शर्मिला राई, विकास घिमिरे, करुणा
ग्राफिक्स डिजाइनर : विदुर कुँवर
साहित्य/ लेख : ओम प्रकाश निरौला
राशिफल : ज्यो . पं . सरोज घिमिरे
कानुनी सल्लाहकार : बम बहादुर खत्री

© २०७४ सर्वाधिकार सुरक्षित

Designed byappharoo