धनकुटाको हिलेमा अन्तराष्ट्रिय रामनवमी आमन्त्रणकप भलिवल शूरु

धनकुटा खबर । रामनवमीको अवसरमा आजवाट हिलेमा १३ औ अन्तराष्ट्रिय रामनवमी आमन्त्रणकप खुल्ला भलिवल प्रतियोगिता शूरुभएको छ ।

हिले भलिवल क्लव धनकुटा १ हिलेको आयोजनामा शूरु भएको प्रतियोगिता अन्र्तगत आजको उद्घाटन खेलमा नेपाल आर्मी २ नं वाहीनी हिले र आयोजक टिम भीडेकाछन् ।

यी दुई टिम वीचको खेलमा २ नं वाहीनी हिलेले आयोजक टिमलाई सोझो सेटले हराएको छ । चैत ३० गते सम्म सञ्चालन हुने प्रतियोगितामा नेपाल आर्मी २ नं वाहीनी हिले,पूर्वाञ्चल भलिवल क्लव,झापा भलिवल क्लव,वेष्ट ईण्डिया वंगाल,आयोजक धनकुटा र भोजपुर भलिवल क्लव लगायत ६ टिमको सहभागीता रहेको आयोजकले जनाएको छ ।

प्रतियोगिताका विजयी प्रथम टिमले नगद १ लाख सहित शिल्ड, मेडल र प्रमाण पत्र र दोश्रो हुनेले नगद ५१ हजार सहित शिल्ड मेडल र प्रमाण पत्र पुरस्कार प्राप्त गर्ने आयोजक संस्थाका अध्यक्ष युवराज शाहीले जानकारी दिनुभयो ।

प्रतियोगिताको उद्घाटन प्रदेश नं १ का आन्तरिक मामिला तथा कानुनमन्त्री हिक्मत कार्कीले गर्नुभएको थियो । प्रतियोगिता उद्घाटन कार्यक्रममा १ नं प्रदेश साँषदहरु ईन्द्रमणी पराजुली,निरन राई,कुसुम कुमारी श्रेष्ठ,धनकुटा नगरपालिकाका प्रमुख चिन्तन तामाङ,स्थानिय जनप्रतिनीधि, जिल्ला खेलकुद विकास समिति लगायत विभिन्न संघ संस्थाका प्रतिनीधिहरुको उपस्थिती थियो ।

प्रतियोगितामा भोलि विहान ७ वजे देखी ६ खेल हुनेछन् ।धनकुटा खबर नेटवर्क सर्भिस प्रा. लि.
सूचना विभाग दर्ता नं. : ५४६/०७४-७५
हाम्रो टिम
प्रबन्ध निर्देशक / सम्पादक : विष्णु विक्रम निरौला
सह-सम्पादक : मोहन राई पर्देशी
उप-सम्पादक : नारायण कुमार राई
भिडियो संवाददाता : विदुर खबास
संवाददाता : शर्मिला राई, विकास घिमिरे, करुणा
ग्राफिक्स डिजाइनर : विदुर कुँवर
साहित्य/ लेख : ओम प्रकाश निरौला
राशिफल : ज्यो . पं . सरोज घिमिरे
कानुनी सल्लाहकार : बम बहादुर खत्री

© २०७४ सर्वाधिकार सुरक्षित

Designed byappharoo