धनकुटाका ३ सय ५० घर परिवारलाई टिनको छानो !

धनकुटा खबर । सुरक्षित नागरीक आवास कार्यक्रम अन्र्तगत धनकुटा जिल्लाका ३ नगरपालिका र ४ गाउँपालिकाका ३ सय ५० घर परिवारलाई टिनको छानो लगाउनका लागि प्रति परिवार ५० हजार उपलब्ध गराईने भएको छ ।

जस अन्र्तगत धनकुटा नगरपालिका वडा १ देखि १० वटै वडाका ५० परिवार, पाख्रिवास नगरपालिकाका ५, ७ र ८का ५० परिवार महालक्ष्मी नगरपालिकाका ४, ५, ६ का ५० परिवार ,चौबिसे गाउँपालिकाका २, ३, ५का ५० छथरपोरपाटी गाउँपालिकाका १ देखि ६ वडा सम्मका ५० परिवार साँगुरीगढी गाउँपालकाकाका ७, ८ का ५०परिवार र शहिदभूमी गाउँपालिकाका २, ३, ५, ६ नम्बर वडाका ५० परिवार लाई खरको छानो विस्थापित गरी टिनको छानो लगाउनका लागि सुरक्षित आवास नागरीक आवास समन्य समितीले उक्त रकम उपलब्ध गराउने भएको हो ।

त्यसका लागि यही बैशाख ३ गते देखि १२ गते सम्म आफ्नो घरको छानो फेरीपाउँ भनि वडा कार्यलयमा निवेदन दिन सकिने जिल्ला समन्य समिती कार्यलय धनकुटाका कर्मचारी सिताराम गौतमले जानकारी दिए । सोमबार बसेको सुरक्षित आवास नागरीक आवास समन्य समितीको बैठकले यस बारेमा निर्णय गरेको गौतमले बताए ।धनकुटा खबर नेटवर्क सर्भिस प्रा. लि.
सूचना विभाग दर्ता नं. : ५४६/०७४-७५
हाम्रो टिम
प्रबन्ध निर्देशक / सम्पादक : विष्णु विक्रम निरौला
सह-सम्पादक : मोहन राई पर्देशी
उप-सम्पादक : नारायण कुमार राई
भिडियो संवाददाता : विदुर खबास
संवाददाता : शर्मिला राई, विकास घिमिरे, करुणा
ग्राफिक्स डिजाइनर : विदुर कुँवर
साहित्य/ लेख : ओम प्रकाश निरौला
राशिफल : ज्यो . पं . सरोज घिमिरे
कानुनी सल्लाहकार : बम बहादुर खत्री

© २०७४ सर्वाधिकार सुरक्षित

Designed byappharoo