धनकुटाको पाख्रीवासमा निःशूल्क आँखा शिविर : आज १ सय ८८ जनाले नाम दर्ता गराए

धनकुटा खबर । धनकुटाको पाख्रीवासमा सञ्चालन हुने निःशूल्क आँखा शिविरमा सेवा लिनका लागि आज १ सय ८८ जनाले नाम दर्ता गराएका छन् ।

भोलि र पर्सि हुने शिविरका लागि आज विहान ७ वजे देखी साँझ ६ वजे सम्म नाम दर्ताका लागि ४ नं वडा कार्यलय खुल्ला गरिएको थियो । यही क्रममा उल्लेखित संख्याका सर्वसाधारणले नाम दर्ता गराएको ४ नं वडा कार्यलयले जनाएको छ ।

शिविरमा आँखा अप्रेशनका लागि लालीगुरास नगरपालिका तेह्रथुमवाट १५ जना,छथर जोरपाटी गाउँपालिका धनकुटावाट १४ जना,शहिदभूमि गाउँपालिकावाट १३ जना र धनकुटा नगरपालिका वाट यो खवर तयार पारिञ्जेलको समय सम्म ५ जना आँखाका विरामी पाख्रीवास पुगेको पाख्रीवास नगरकार्यपालिका शिविर व्यवस्थापन समितिका संयोजक तथा ४ नं वडाध्यक्ष शोवित निरौलाले जानकारी दिनुभयो ।

आँखाका विरामीहरुलाई सहयोग पुर्याउने लक्षका साथ तिलगंगा आँखा प्रतिष्ठान काठमाण्डौ,पाख्रीवास नगरपालिका,उद्योग वाणीज्यसंघ धनकुटा र नेपाल रेडक्रस शोसाईटी जिल्ला शाखा धनकुटाको संयुक्त आयोजनामा भोलि विहान १० वजे देखी जालपादेवी माद्यमिक विद्यालयमा शिविर सञ्चालन हुन लागेको हो ।धनकुटा खबर नेटवर्क सर्भिस प्रा. लि.
सूचना विभाग दर्ता नं. : ५४६/०७४-७५
हाम्रो टिम
प्रबन्ध निर्देशक / सम्पादक : विष्णु विक्रम निरौला
सह-सम्पादक : मोहन राई पर्देशी
उप-सम्पादक : नारायण कुमार राई
भिडियो संवाददाता : विदुर खबास
संवाददाता : शर्मिला राई, विकास घिमिरे, करुणा
ग्राफिक्स डिजाइनर : विदुर कुँवर
साहित्य/ लेख : ओम प्रकाश निरौला
राशिफल : ज्यो . पं . सरोज घिमिरे
कानुनी सल्लाहकार : बम बहादुर खत्री

© २०७४ सर्वाधिकार सुरक्षित

Designed byappharoo