अन्डर–सिक्सटिन क्रिकेट प्रतियोगितामा नेपालको विजयी सुरुवात

एसीसी अन्डर–सिक्सटिन पूर्वी क्षेत्रीय क्रिकेट प्रतियोगितामा नेपालले विजय सुरुवात गरेको छ ।थाइल्याण्डमा चियाङमाईमा आज भएको प्रतियोगिताको पहिलो खेलमा नेपालले म्यानमारलाई ७ विकेटले पराजित गरेको हो ।

टस जितेर पहिले ब्याटिङ गरेको म्यानमारले दिएको ५९ रनको सामान्य लक्ष्य नेपालले ८ ओभर १ बलमा मात्र ३ विकेट गुमाएर पुरा गर्‍यो । नेपालको जितमा अर्जुन कुमालले अविजित २६ रन बनाए . यस्तै सुवास ऐरले ११ रन बनाए । म्यानमारका काउङ क्याले २ विकेट लिए । यसअघि पहिले ब्याटिङ गरेको म्यानमार १३ ओभर २ बलमा अलआउट हुँदै ५८ रनमा समेटिएको थियो ।

म्यानमारका लागि काउङ क्याले सर्वाधिक १९ तथा क्रिस्टोफरले ११ रन बनाए । म्यानमारका अन्य ब्याट्सम्यानले दोहोरो अंक जोड्ने सकेनन् । म्यानमारलाई सस्तैमा समेट्न कप्तान विशालविक्रम केसीले ४ विकेट लिए  । जितसँगै समूह ’ए’ को नेपालले २ अंक जोडेको छ ।साविकको विजेता समेत रहेको नेपालले दोस्रो खेलमा बुधबार मलेसियासँग खेल्नेछ ।अघिल्लो संकरणमा नेपालले सिंगापुरलाई ७१ रनले पराजित गर्दै उपाधि जितेको थियो ।धनकुटा खबर नेटवर्क सर्भिस प्रा. लि.
सूचना विभाग दर्ता नं. : ५४६/०७४-७५
हाम्रो टिम
प्रबन्ध निर्देशक / सम्पादक : विष्णु विक्रम निरौला
सह-सम्पादक : मोहन राई पर्देशी
उप-सम्पादक : नारायण कुमार राई
भिडियो संवाददाता : विदुर खबास
संवाददाता : शर्मिला राई, विकास घिमिरे, करुणा
ग्राफिक्स डिजाइनर : विदुर कुँवर
साहित्य/ लेख : ओम प्रकाश निरौला
राशिफल : ज्यो . पं . सरोज घिमिरे
कानुनी सल्लाहकार : बम बहादुर खत्री

© २०७४ सर्वाधिकार सुरक्षित

Designed byappharoo